|
Sinds 19 december 2020 was het niet meer mogelijk om rijlessen te nemen en dat heeft ervoor gezorgd dat een groot aantal jongeren niet hun examen bij het CBR konden doen. Hierdoor liep er een enorme achterstand op en zijn veel van deze jongeren al maanden aan het wachten totdat zij weer praktijk of theorie examen mogen doen. Sinds maart van dit jaar is het weer mogelijk geworden om examen te doen en daardoor zal de achterstand snel ingehaald kunnen worden. Ga verder waar je gebleven wasWas je al begonnen met rijlessen? Dan raadt het CBR aan om de komende tijd wat meer rijlessen achter elkaar te pakken zodat je weer weet hoe alles gaat. Als je dit doet zal je sneller de achterstand hebben weggewerkt en daardoor sneller verder kunnen gaan waar je gebleven was. Daarna kun je je dus weer focussen op het zo snel mogelijk halen van je rijbewijs. Je zal wel een tijdje moeten wachten met de examens omdat deze op dit moment overboekt zijn en er een vertraging is van enkele maanden. Begin meteen met het halen van je rijbewijsWil je beginnen met rijlessen? Wacht dan niet te lang maar begin gewoon meteen. Je zal dan sneller ervaring opdoen met de auto en daardoor sneller kunnen genieten van alle voordelen. Rijscholen zijn werkelijk overal te vinden en dus zal je niet problemen hebben met het vinden van een ideale rijschool. Woon je in Limkburg? Dan kun je terecht bij enkele landelijke rijscholen zoals ANWB of IQ drive. Heb je liever een particuliere rijschool? Dan is er nog steeds voldoende keuze. Een rijschool in Limburg is zo gevonden met alle lokaal gelegen partijen. |
| https://drivingcoach.nl/rijschool-limburg/ |
Veelgestelde vragen
Waar kan ik in Limburg rijlessen nemen?▼
In Limburg zijn zowel landelijke rijscholen zoals ANWB en IQ drive beschikbaar als lokale particuliere rijscholen. Je vindt gemakkelijk een geschikte rijschool in je buurt via online zoeksites.
Hoelang moet ik wachten op een CBR examen?▼
Vanwege de grote achterstand zijn er enkele maanden vertraging bij het CBR. Het is raadzaam om in deze periode extra rijlessen in te plannen om je vaardigheden op peil te houden.
Moet ik rijlessen achter elkaar pakken?▼
Het CBR adviseert om meerdere rijlessen achter elkaar in te roosteren zodat je sneller de achterstand wegwerkt en je vaardigheden behoud tot je examen kunt rijden.
Wanneer kan ik weer rijexamen doen?▼
Sinds maart is het weer mogelijk om praktijk- en theorie-examens af te leggen. Echter zijn deze momenteel overboekt, dus je zult enkele maanden geduld moeten hebben.
Wat zijn de voordelen van vroeg beginnen met rijlessen?▼
Door nu te beginnen bouw je sneller ervaring op met het rijden en kun je eerder genieten van de vrijheid en voordelen van een rijbewijs.
